Úvod

Vážení priatelia, klienti,

spoločnosť Realitná mediácia, s.r.o. vstúpila na trh nehnuteľností ako nová, dynamická, zdravá a predovšetkým spoľahlivá spoločnosť, ktorá kladie dôraz na kvalitu poskytovaných služieb.


Naša kancelária Vám ponúkne servis prostredníctvom certifikovaného poradcu, makléra, mediátora, ktorý Vám pomôže pohybovať sa vo svete realít pohodlnejšie.


Pôsobíme hlavne ako poradca, zástupca - mediátor kupujúceho, čo znamená, že sa orientujeme na hájenie a zastupovanie záujmov kupujúcich.


Služby môžu zahŕňať úplný prieskum trhu a vytipovanie nehnuteľností, „predobhliadky“ a selekciu nehnuteľností do užšieho výberu až po zastúpenie pri rokovaní s majiteľom, obhajovanie vašich záujmov a ochranu rizík pri príprave kúpnej zmluvy. Poradca kupujúceho je zatiaľ u nás využívaný kupujúcimi skôr výnimočne, a to v prípade väčších a drahších nehnuteľností, špecifických požiadaviek, prípadne parciálne, ak má kupujúci pocit, že potrebuje, aby jeho strana bola zastúpená pri formulovaní kúpnej zmluvy a prevode vlastníctva nehnuteľnosti vrátane odovzdania nehnuteľnosti niekým skúseným.


Realitná mediácia môže osloviť aj klienta – kupujúceho, alebo klienta - predávajúceho, ktorý je pracovne vyťažený a nemá toľko času sa zaoberať prenájmom, predajom, alebo kúpou svojej nehnuteľnosti.


Dôležitou súčasťou poskytovaných služieb je aj kvalitná a rozsiahla prezentácia nami ponúkaných nehnuteľností. Našim klientom ponúkame široké spektrum služieb.


Tešíme sa na spoluprácu s Vami.